Menu Help

نمایندگی

فراخوان جذب نمايندگي فعال در سراسر كشور

03 آذر 1394 22:16:00 توسط مدیر

همکاری استانی
نظر به سیاست گذاری مدیریت عامل موسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان در خصوص ایجاد همکاران استانی فعال در سطح کشور، جهت رسیدگی به امور مربوط به همکاری استانی ، از سال 1393 واحدی به نام امور همکاری استانی تشکیل گردید که فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است.

این واحد چشم انداز و ماموریت خود را بشرح ذیل تدوین نموده است : چشم انداز : واحد همکاری استانی در راستای گسترش آموزش عالی آزاد وبا هدف ایجاد فرصت برابر، برای دانش پژوهانی که خواستار ادامه تحصیل در دوره های تخصصی و تحصیلات تکمیلی رشته حقوق در سطح کشورمیباشند، فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نموده است. از اهداف این واحد تعالي و پيشرفت كشور در عرصه دانش و علم حقوق در کشور و دسترسي به مرزهاي دانش در این زمینه، با حفظ كيفيت و بر پايه عدالت براي دسترسي همگاني و تربيت نيروي متخصص جهت احراز مسئوليت هاي مرتبط در كشورمی باشد. امید است با توسعه کمی و کیفی همکاری استانی بتوانیم بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارتقاء دانش و تخصص دانشپذیران رشته حقوق در سراسر کشور ایجاد نمائیم. ماموریت: ماموريت واحد همکاری استانی موسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان اين است كه در گسترش و ارتقاء سطح ارائه خدمات آموزشی و کمک آموزشی در تمام شهرهای کشور بکوشد و به دانش پژوهان در سطح کشور آموزش و تجربه لازم را بياموزد و متقاضیان آزمون های مختلف رشته حقوق من جمله : آزمون وکالت، قضاوت، سردفتری و آزمون های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری را در این مسیر مهم و سرنوشت ساز، همراهی و همیاری نماید و نيز واحد نمایندگی مي كوشد با انتخاب درست و اصولی نمایندگان در هر شهر و نظارت کامل بر عملکرد ایشان، بستری مناسب برای برگزاری این دوره ها در سایر شهرهای کشور فراهم آورد. از امور این واحد ، می توان به اعلام شرایط نمایندگی، دریافت اطلاعات متقاضی، بررسی و تشخیص  صلاحیت متقاضیان، نظارت بر فعالیت های آموزشی، اجرایی و مالی نمایندگان، ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشبرد بهتر امور و بسط و گسترش فعالیت های نمایندگان اشاره نمود. » همکاری استانی همکاری استانی با موسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان فقط به صورت حقوقی امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند با تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری استانی به واحد همکاری استانی  (از طریق فکس یا ایمیل) درخواست خود را ثبت نمایند تا پس از بررسی و تایید آن توسط کمسیون اعطاء نمایندگی، و عقد قرارداد به عنوان همکار استانی موسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان معرفی گردند. شرایط و مدارک لازم جهت همکاری استانی :

  • جزء موسسات و مراكز علمي، آموزشي و پژوهشي باشند و یا مجوز لازم را در زمینه برگزاری دوره های آموزشی از مراجع ذیربط اخذ نمایند.
  • اساسنامۀ متقاضي به تأييد مركز رسيده باشد.
  • موضوع شركت طبق اساسنامۀ مرتبط با زمينۀ فعاليت و مجوز مورد درخواست باشد و از فعاليت در ساير زمينه ها كه به تشخيص هيأت ناظر، که مغاير شئون نمايندگي است، خودداري كند.

1) مدارک کامل موسسه اعم از موافقت اصولي و اساسنامه 2) کپی اجاره نامه یا سند به نام موسسه یا یکی از اعضای هیئت مدیره دارای حق امضاء با تاریخ اعتبار به همراه اصل مدرک جهت مطابقت 3) کپی شناسنامه مدیرعامل دارای حق امضاء به همراه اصل آن 4) کپی پشت و روی کارت ملی مدیر عامل به همراه اصل آن 5) تصویرکارت پایان خدمت مدیرعامل و اصل آن 6) تصویرآخرین مدرک تحصیلی مدیر عامل(حداقل فوق لیسانس) 7) عکس پرسنلی 2 قطعه 8) عکس از مکان موسسه 9) کپی مجوز تأسیس به همراه اصل مدرک جهت مطابقت 10) برگه عدم سوءپیشینه مدیرعامل 11) فرم تکمیل شده درخواست نمایندگی 12) ارائه تضمین بانکی(چک تضمین)   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 4-88930801-021 , 4-88930701-021واحد «همکاری استانی موسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان»  تماس حاصل نمایید.