وزارت علوم , تحقیقات و فناوری

موسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان

مرکز تخصصی آموزش های حقوقی

آغاز ثبت نام 21 مرحله آزمون آزمایشی وکالت99

برگزاری در نمایندگی های سراسر کشور

شهریه ثبت نام: 875/000 تومان

مهم ترین ویژگی‌های آزمون آزمایشی مهرپویان

استاندارد بودن سوالات: آزمون‌های آزمایشی مؤسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان تحت نظر برجسته ترین اساتید دانشگاه طراحی می‌شود، به همین دلیل مهم‌ترین امتیاز این آزمون‌ها استاندارد بودن سوالات آن است. سوالات آزمون چندین مرتبه مورد بازنگری و کنترل قرار می‌گیرد. به علاوه چیدمان سوالات در سطوح مختلف دشواری موجب می‌شود تا داوطلبان تخمین مقرون به واقعی از سطح علمی خود به دست آورده و در رویارویی با آزمون‌های مختلف عملکرد مناسبی داشته باشند.

بودجه بندی منطقی و مناسب: مهم ترین چالش داوطلبان در فرآیند شرکت در آزمون ها عقب افتادن از بودجه بندی آزمون می باشد. از این رو مؤسسه مهرپویان با بودجه بندی منطقی، مناسب و کارشناسی شده شرایطی را فراهم می نماید تا دانشجویان در کلیه مراحل آزمون بتوانند همگام با طراحان حرکت کرده و از آزمون حداکثر بهره را ببرند. بنابراین بودجه بندی سوالات آزمون های مهرپویان با بهره گیری از نظر برترین مشاوران و اساتید صورت پذیرفته است. خصیصه اصلی این بودجه بندی توجه به سرفصل های استراتژیک و دوره کردن مباحث به صورت منظم می باشد.

کلاس‌های تحلیل آزمون: اساتید باتجربه مهرپویان به صورت منظم و در خلال کلاس‌های تحلیل آزمون، مهم ترین نکات هر تست و به طور اخص دلیل انتخاب گزینه‌های نادرست را توضیح خواهند داد. شرکت در کلاس‌های تحلیل آزمون علاوه بر اینکه دانشجویان را با نکات هر تست آشنا می نماید، زمینه ای برای جلوگیری از خطاهای پر تکرار و رایج فراهم خواهد آورد.

جامعه آماری مناسب: مؤسسه آموزش عالی آزاد مهرپویان با دارا بودن بالاترین جامعه آماری در سراسر ایران، به صورت حضوری و اینترنتی امکانی را فراهم آورده است تا داوطلبان، فضای رقابتی آزمون وکالت را به طور عینی تجربه کنند. سهولت شرکت در آزمون اینترنتی و کیفیت بالای سوالات باعث شده تا بخش عمده ای از جدی ترین داوطلبان در سراسر کشور در آزمون های اینترنتی مؤسسه مهرپویان شرکت نمايند.

مشاوره‌های ضمن آزمون: پس از پایان آزمون های حضوری، پنل مشاوره مهرپویان دانشجویان را در فرآیند تحلیل آزمون و بررسی نقاط ضعف و قوت یاری خواهد نمود.

امکان دسترسی به سوالات و پاسخ نامه تشریحی: در هر آزمون دفترچه سوالات و پاسخ نامه کامل تشریحی به داوطلبان ارائه می شود تا مهمترین نکات آزمون را به صورت مفید و مختصر مورد مطالعه قرار دهند. مجموعه پاسخ نامه‌های تشریحی، مجموعه مفیدی از خلاصه نکات است که در زمان مرور و خصوصا در روزهای پایانی (دوره جمع بندی) می‌تواند مورد استفاده داوطلب قرار گیرد.

تشریح برخی سوالات آزمون در قالب فایل صوتی و تصویری: کارآمد بودن یادگیری مبتنی بر حافظه سمعی و بصری؛ امری است که مورد تأیید بسیاری از روانشناسان عرصه آموزش و اساتید فن قرار دارد. دپارتمان آزمون مهرپویان فایل‌های صوتی مختصر و کاربردی را جهت استفاده دانش پذیران فراهم می‌نمايد تا از رهگذر حافظه شنیداری -و بعضا دیداری ـ فهم مطالب پیچیده آزمون آسان‌تر گردد.

فرصت مطالعه مناسب: فرآیند فرساینده شرکت در آزمون‌های آزمایشی طولانی، موجب مطالعه را کنار گذارند. به همین دلیل می‌شود داوطلبان دچار خستگی روحی شده و بعضا ما برخورداری ازفرصت های مطالعاتی مناسب و منظم را يكي از مهم‌ترین عوامل پیشرفت داوطلبان قلمداد می‌نماییم و این فرصت‌های مطالعاتی در خلال برنامۀ آزمون گنجانده و پیش بینی شده است.

سیستم آنالیز آزمون: داوطلبان پس از شرکت در آزمون های مؤسسه مهرپویان می‌توانند کارنامه خود را در حداقل زمان، دریافت داشته و نسبت به عملکرد خود آگاهی حاصل نمایند. علاوه بر این سیستم جامع آنالیز آزمون به دانشجویان در ارزیابی عملکرد خود در مقام مقایسه با سایر داوطلبان و نیز تعیین میزان پیشرفت علمی آن‌ها یاری می‌رساند. شرکت در آزمون‌های مؤسسه مهرپویان توسط بسیاری از اساتید خبره در عرصه آموزش و نیز از جانب داوطلبان موفق توصیه می‌گردد.

پیش بینی جوایز ارزنده برای رتبه‌های برتر آزمون: مهرپویان به منظور تشویق داوطلبان آزمون‌های آزمایشی به تلاش و کوشش بیشتر، جوایز ارزنده‌ای را به داوطلبانی که رتبه‌های برتر آزمون را کسب کنند اختصاص خواهد داد.

مشاوره و ثبت نام: 02188006323

کانال تلگرام موسسه:

@mehrpouyan_academy

طراحی و پیاده سازی : دیجی دانش